KAFE PARTNER ..... taková dobrá káva

PITNÝ REŽIM

PITNÝ REŽIM SNADNO A DOSTUPNĚ        

Zajišťují optimálně pitný režim na pracovišti popř. osvěžení čekajících zákazníků vodou pokojové teploty, ochlazenou vodou, sodovkou a v některých případech i horkou vodou ohřátou na 90 stupňů Celsia. Sodobary i aquabary jsou dodávány ve dvojím základním provedení a to v provedení kdy je zařízení napojeno na vodovodní řád a nevyžadeje externí zdroj vody a druhou alternativou jsou přístroje uzpůsobené k použití balené vody v barelech s obsahem 18,9 litru.
aquabary

aquabary

Aquabary - dodávají se na místa kde není možnost napojení na vodovodní řád a to buďto z důvodu vzdálenosti a nebo kvality vody. Vyznačují se jednoduchou obsluhou. Jsou dodávány ve dvou variantách. První varianta umožňuje výdej chlazené vody a vody pokojové teploty a druhé variantě vydávají chlazenou vodu a vodu horkou. Jsou optimálním řešení pro zajištění pitného režimu v kancelářích, na úřadech apod.

 

Sodobary

Sodobary

Sodobary- rychle a pohodlně zásobují spotřebitele chlazenou čerstvou sodovkou vyráběnou na místě. Jsou zpravidla napojeny na vodovodní řád a lze je dodat i ve variantě s balenou vodou v barelech. Jednoduchá obsluha a nenáročnost. Většinou jsou vybaveny dvěma kohouty kdy druhý kohout umožňuje výdej chlazené vody.

...... taková dobrá káva
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one