KAFE PARTNER ..... taková dobrá káva

ČASTÉ DOTAZY

Jaké nabízíte podmínky pro umístění stroje u zákazníka?

Nabídku tvoříme individuálně, dle vašich potřeb, přání a možností. Můžete si stroj pronajmout, koupit či jej můžeme u Vás provozovat my.

Je možné nezávazně vyzkoušet nápojový automat či gastro stroj, jestli je pro nás jako zákazníka vyhovující?

Po domluvě je možné mít kávovar po dohodnutou dobu ve zkušebním provozu s možností jej v této lhůtě kdykoli vrátit a nebo vyměnit za jiný.

Je možnost i zapůjčení kávovaru na akci, konferenci apod.?

Ano, na tyto požadavky vzhledem k našim skladovým možnostem reagujeme velmi pružně a vše včas dodáme..

Nabízíte i nějaký jiný sortiment než je káva a kávové automaty?

Dodáváme profesionální přístroje pro přípravu kávy do gastronomie, kanceláří, veřejných prostor aj. K dispozici jsou též automaty na potraviny a nově i na chlazená jídla pro plnohodnotné zajištění stravování zaměstnanců apod. Dále pak dodáváme výdejníky na vodu. Nabídka dále zahrnuje čaj, čokoládu a značkové kávy, včetně produktů FAIR TRADE.

Můžu platit ve vašich kávových automatech za hotové peníze nebo jen bezhotovostně nebo obojí?

Naše kávové automaty je možno vybavit technologií bezhotovostních platebních systémů (karty, klíče) obdobně jako mincovním systémem. Možná je i kombinace. Můžete platit i mincemi Euro nebo žetony.

Jak se řeší servis v případě poruchy stroje a jak dlouho to trvá?

Servis zajišťujeme u všech našich strojů a to do 48 hodin. Pokud nejsme schopni závadu odstranit na místě, zapůjčíme Vám na naše náklady stroj náhradní.

 

Dají se měnit smluvní podmínky flexibilně kdykoli po jejím podpisu?

Na základě oboustranné dohody je to možné kdykoli formou smluvních dodatků.

Jste schopni nám zajistit kávový servis na různé akce?

Ano. Máme k dispozici prostředky, s nimiž jsme schopni zajistit kompletní nabídku káv, nealkoholických i alkoholických nápojů, také sladké dezerty, nebo třeba obložené bagety. Ve spolupráci s naším cateringovým partnerem jsme schopni akci zajistit "na klíč".

Je možné vypovědět smlouvu kdykoli v průběhu smluvního období?

Ano, oboustranou dohodou lze smlouvu předčasně ukončit.

V čem jsou Vaše přednosti oproti velkým firmám v oboru?

Jsme regionální firma se znalostmi místních poměrů (např. kupní silou apod.) a silnou zodpovědností k našemu regionu, čemuž pružně přizpůsobujeme nabídku a naším motem je "že žádný zákazník pro nás není malý ani velký, každý zákazník je pro nás ten nejdůležitější" a tudíž služby vždy přizpůsobíme jeho individuálním požadavkům a potřebám. Pro nás prostě "NEJSTE JEDNI Z MNOHA".

Koho mám kontaktovat v případě dotazů?

Kontaktovat nás můžete na našich telefonních číslech  736 461 227,  731 118 532  a nebo na mailu: agautomatik@centrum.cz 

Vážení zákazníci a návštěvníci našich stránek,

                 děkujeme Vám za Vaše dotazy a připomínky, které vedou ke zkvalitnění a rozšíření námi nabízených služeb a tím k Vaší větší spokojenosti.

S úctou

Ing. Robert Adamčiak

...... taková dobrá káva
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one